Meist

VKPAK Machinery asub Shanghais, esirinnas Hiinas, Hiina majandus-, finants-, kaubandus- ja laevanduskeskuses. Oleme uhked mitte ainult oma masina kõrge kvaliteedi, vaid ka suurepärase klienditeeninduse üle. Efektiivse ostuteenuse pakkumiseks investeeris VKPAK, kes alustas märgistamismasinate tootjalt, ja jagas mitut tehast ka täitmismasinast, korkimismasinast ja pakkimismasinast. Meie uurimis- ja arendusinsenerid saavad pakkuda professionaalset lahendust kohandatud masinatele vastavalt kliendi erinevatele nõudmistele igasugustes tööstusharudes, nagu toit ja joogid, kosmeetika, kemikaalid, pestitsiidid, teave, side jne. Meie eeliseks on oma vajadustele vastava pakkimislahenduse pakkumine. ja missioon.

Keskendume isekleepuvatele märgistamislahendustele igat liiki ja kuju pakenditele. Kui teie tootmisprotsessi jaoks on vaja teie märgistusseadmeid, pakume teie konkreetsetele rakendustele vastavat lihtsat või õiget lahendust.

Vabriku näitus

Meid huvitab kõrge kvaliteediga kõrge jõudlus ja kõrgetasemelised kasutajad, kes kasutavad võltsimist. Ja jagame hea meelega oma tehnoloogilist eelist meie hinnatud klientidega. Pikaajalises koostöös hästi arenenud ettevõttega oleme õppinud nende edasijõudnud juhtimiskogemusi ja tehnoloogiat ning saanud palju täiendusi ja uuendusi.

VKPAK, mis põhineb automatiseerimisseadmete suundumustel ja mõistmisel, on olnud usk tehnoloogilisse innovatsiooni, turu nõudlusest lähtuv enesearengu lähenemine, turunõudlus viib ettevõtte pikaajalise arenguni, ettevõte on olnud juhtiv tehnoloogia , hea kvaliteet, head tehnilised teenused, millel on hea maine ja mis saavad kodu- ja välismaistest ettevõtetest suurt tuge. 80% tellimustest tuleb püsiklientidele ja klientide soovitusele.

Teie tugi ja rahulolu on meie püüdluste suund ja impulss. Näitame teile kõiki eeliseid, kasvame koos. Oleme kindlad, et saame teiega pikaajalist ja sõbralikku äri teha. Teie usalduse ning meie teenuse ja masina tõttu.

Meie meeskond