Tooted

VKPAKil on automaatsed märgistusseadmed nii survetundlike paberisiltide kui ka polüetüleenist hülssi ja kogu keha kokkutõmbuvate etikettide jaoks. Meie automaatseid süsteeme saab konfigureerida nii esi-, taga-, mähkimis- kui ka mitmepoolsete rakenduste jaoks. Meie tipptasemel võimekus hõlmab ka UPC-kodeerimise printimise ja rakendamise tehnoloogiat.

VKPAK toodab teie märgistamisvajaduste rahuldamiseks mitmesuguseid automaatseid märgistussüsteeme. Iga automaatse märgistamismasina süda on selle juhtimissüsteem. VKPAK on välja töötanud tänapäeva turul kõige keerukamad juhtimispead koos peadpööritava hulga võimalustega, mis on ühendatud kõigi meie märgistussüsteemidega. Lisaks on juhtelemendid kohandatavad teie jaoks kasutatavate erirakenduste jaoks.

Sõltumata sellest, kas vajate ülemist, alumist, eesmist, tagumist, mähist, kaela või nende mis tahes kombinatsiooni, pakume teie vajadustele vastavat automaatset märgistussüsteemi. Sellelt lehelt leiate mitut tüüpi standardset automaatset märgistusseadet, kuid ärge kartke meile helistada võimalike erivajaduste osas, kuna tõenäosus on, et saame need lisada teie vajalikule märgistussüsteemile.