Automaatne märgliimide märgistamise masin

Automaatne märgliimide märgistamise masin
Automaatne pudeli märgliimide märgistamise masin sildistab automaatselt ümmarguse klaasist, plastikust, alumiiniumist, lemmiklooma-, papist konteinerist pakendi, ümbritseb silte vertikaalses asendis, kasutades külma liimi. Masin on jäik, mitmekülgne ja konstrueeritud töökindluse tagamiseks ja lisaks suurendab töö efektiivsust. Sellel on mitmeid eksklusiivseid omadusi, mis pakuvad täiendavaid eeliseid.
1, märgliimi märgistamise masin võtab vastu küpset PLC juhtimissüsteemi
2, liimi märgistamise masin sisaldab konveierit, kleepige silt pudelile liimiga
3, Märgliimi märgistamise masinat kasutatakse laialdaselt ümmarguse objekti märgistamiseks sellistes tööstusharudes nagu toit, meditsiin, igapäevane kemikaal ja nii edasi.

MudelPudeliliimi märgistamise masin
JUHTIMINEKäiguvahetusega mootoriga
PUDELI DIMETERФ55-110mm
PUDELI KÕRGUS60–450mm
MÄRGISTAMISE KIIRUS50–120 tk / min
MÄRGISTAMINELaius: 20-220mm Pikkus: 80-370mm
MASINA SUURUS2400 * 824 * 1100mm
TÄPSUS± 1mm
SisendvõimsusAC 220V / 380V 50 / 60HZ 750W

Toote omadused

* Kasutamine: Märgliimi märgistamise masina etiketi kasti saab muuta vastavalt erineva sildi suurusele.

* Materjal: liimimärgistusseade on valmistatud roostevabast terasest SUS304

* Konfiguratsioon: Märgliimi märgistamise masin võtab vastu tuntud Jaapani, Saksamaa, Ameerika, Korea või Taiwani kaubamärgi osi

* Kruvipudelist lähtuvalt liiguvad pudelid ühtlasemalt.

* Sildikasti saab kontrollida, et rahuldada erinevat märgistamistaotlust.

* Sildikasti suurust saab muuta vastavalt erineva sildi suurusele. Operatsioon on mugav ja lihtne.

* See kasutab liimipumpa ja liimi saab kasutada ringikujuliselt. Samuti võib voolava liimi kogust muuta, et rahuldada erinevaid märgistamistaotlusi.

* Võrdle isekleepuvate etikettidega, paberist etikett maksab madalalt.

Üksikasjad

Eelised

1. Kogu masin kasutab 304 roostevabast terasest ja täiustatud alumiiniumisulamist, vastab GMP nõuetele.

2. Automaatne siltide saatmine, automaatne kleepimine, automaatne sildistamine, mis märgistamise tõhusust oluliselt parandavad.

3. Täiustatud ühilduv inimese ja masina liidesesüsteem, lihtne ja intuitiivne, täis funktsioone, rikkalike veebipõhiste abifunktsioonidega.

4. Konveieril olevate pudelite pöördkruviga juhtimisel töötab pudel sujuvalt ja positsioneerimine on usaldusväärne. Veeremismehhanismi abil on etikettide kleepimine hea, märgistuse usaldusväärsus on paranenud, kaitseseade on varustatud pudelit saatmata, silti väljastamata, kleepimata, sildistamata ja nii edasi.

5. Protsessi täpsustamiseks sobitatakse kõrge puhtusega vaskliimkarp roostevabast terasest rulliga. Liimi paksust saab reguleerida vastavalt vajadusele ja liim on võrdne, et kõrvaldada liimi raiskamine ja liimi lekke nähtus.

6. Spetsiaalset kummirulli töödeldakse mitme protsessiga ilma deformatsiooni ja kulumiskindluseta. Liim on ühtlane ja kerge ning liimi kogus on kokku hoitud.

7. Arukas juhtimine, automaatne fotoelektriline jälgimine, kui puudub objekt ja märgistus, etiketi automaatne parandus ja automaatne siltide tuvastamise funktsioon, et vältida liimi lekkimist ja etikettide raiskamist.

8. Vaakumvaakumissüsteemi ja rihma koostööga saab etiketi pudelile sujuvalt kleepida.

9. Sagedusmuundurit kasutades saab mootori kiirust vabalt reguleerida ja märgistamisvõimsust vabalt reguleerida.

10. See võib töötada üksi ja ühendada ka tootmisliini.

11. Liimkarbi, kaetud kummiratta ja pöörleva torni eralduskonstruktsioon muudab lihtsa ja kiire puhastamise.

12. Kogu masin valitakse maailmakuulsa elektrilise konfiguratsiooni abil, et tagada kvaliteet, muuta see stabiilsemaks, kauem kasutada ja vähem hooldada.

13. Märgistamise, transportimise ja pudeli eraldamise kiirus võimaldab kiirust reguleerida ja kohandada vastavalt vajadusele.

14. Reguleerimine on lihtne, väikese hulga osade, nagu torn, vaakumrihm ja nii edasi, asendamist saab kiiresti reguleerida ja pudeli erinevate spetsifikatsioonidega rahuldada. Ja kohandamistegureid saab maksimaalselt välistada.