Automaatne karbikarbi nurga sildistamise masin

Automaatne karbikarbi nurga sildistamise masin
Masinat kasutatakse laialdaselt kosmeetikas, toidus, meditsiinis, igapäevastes kemikaalides, elektroonikas, mänguasjades, riistvara, plastides ja muudes tööstusharudes ning seda saab rakendada erinevatele tasapinnalistele märgistustele ja kattemehhanismi asendamine võib vastata ebaühtlasele pinna märgistusele; ja masinal on kõrge stabiilsuse, hea märgistamisefekti, õhumullide, kortsude ja täpse märgistuse eelised.

Märgistusmasina parameetrid
Sildi pikkus10mm ~ 300mm
Sildi laius10mm ~ 150mm
Rull-sildi välisläbimõõt300mm ~ 350mm
Rulli sildi siseläbimõõt70mm ~ 75mm
Täpsus± 1mm
Sildi kiirus30 ~ 120 tk / min
Konveieri kiirus5 ~ 25m / min
Sobiv sildi tüüpKleebise kleebise silt (saadaval on läbipaistev lable)
Tööõhurõhk0,4-0,6 MPa
Pinge220 VAC ± 10 50 Hz
Võimsus1500W
Kaal230KG
Üldine mõõde2000mm × 800mm × 1500mm

Põhijooned

1) lai kasutusala, suudab rahuldada kõigi ümmarguste pudelite või sqaure pudelite märgistamise vajadusi, pudeli vahetamine on lihtne, hõlpsasti reguleeritav

2) Sildi täpsus on hea, sildi ümbersõit võtab vastu parandusmehhanismi, lint ei kaldu kõrvale, sildistamise asend ja kalle on reguleeritavad ning reguleerimisel pole surnud nurka.

3) Sildi kvaliteet on suurepärane, võtke vastu elastne presskattevöö, silt on tasane, kortsuseta, parandage pakendamise kvaliteeti.

4) rakendus on paindlik, pudeli seisva tüüpi märgistamise masin on varustatud automaatse pudeli eraldamise funktsiooniga, seda saab toota ühes masinas ja seda saab ühendada ka tootmisliiniga.

5) intelligentne juhtimine, automaatne fotoelektriline jälgimine, märgistamata jätmine, mittestandardne automaatne korrigeerimine ja siltide automaatne tuvastamine, lekete vältimine ja etikettide raiskamine.

6) kõrge stabiilsus, tugivarustus töötab 7 × 24 tundi, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, KEYENCE pudeliandur, Leuze suure täpsusega etiketi andur.

7) Reguleerimine on lihtne, märgistamiskiirus, edastamiskiirus ja pudeli eraldamise kiirus võimaldavad astmeteta kiiruse reguleerimist ja reguleerimine toimub vastavalt nõudele.

8) Tugev ja vastupidav, võtke vastu kolme riba reguleerimismehhanism, kasutage täielikult kolmnurga stabiilsust, kogu masin on kindel ja vastupidav. See on valmistatud roostevabast terasest ss304, mis vastab GMP tootmise nõuetele.

Automaatne-karp-karp-nurgas-sildistamise-masina detailid

Üksikasjad

Lahti kerimismehhanism

See kasutab rullide silti. Kui masin töötab, saab mehhanism lahti.
--Siltide kasutamine: kleeplint, kuiv liimkile, elektrooniline järelevalvekood, vöötkood ja nii edasi.
- Toote rakendus: tooted, mis on vajalikud siltide või kilede kinnitamiseks tasasele ja suurele kaarepinnale

Veojõu funktsioon

See tõmbab sildi, mis suurendab sildi täpsust. See on lihtne struktuur, mida on lihtne kasutada. ja see võib takistada sildi liikumist.

Andur

Toetage pikka aega töötamist, ilma kuuma, täpse tuvastamiseta, lihtsa toimimisega. See tuvastab sildi, kui masin töötab. Nii võib see täpsust suurendada.

Kattemehhanism

Lihtne reguleerimine, standardne moodustumine, kortsudeta ja mullideta

Masina materjal

Tugev ja vastupidav, kasutage kolme riba reguleerimismehhanismi, kasutage täielikult kolmnurga stabiilsust, kogu masin on kindel ja vastupidav. See on valmistatud roostevabast terasest ss304, mis vastab GMP tootmise nõuetele.

Komponendid

Kõrge stabiilsus, tugivarustus töötab 7 × 24 tundi, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, KEYENCE pudeliandur, Leuze suure täpsusega etiketi andur.

Tindiprinter

Seda saab varustada tindiprinteri masinaga, mis suudab printida tootmise kuupäeva ja partii numbri võrgus, vähendada pudeli pakkimisprotsessi ja parandada tootmise efektiivsust.

Lintprinter

Seda saab varustada lindiprinteri masinaga, mis suudab printida tootmise kuupäeva ja partii numbri võrgus, vähendada pudeli pakkimisprotsessi ja parandada tootmise efektiivsust.

Rakendus

Seda saab kasutada etikettide, pappkastide, erinevate kaartide, paberilehtede, voltimata paberkarpide, PE-kottide, raamatute jms märgistamiseks, samuti saab kleepida erinevate toodete pinnale kaitsekiledega